Bractwo Hyborii

Walczmy ramię w ramię przeciwko wszystkim

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 29-04-2009 20:38:30

Kreiven

Użytkownik

Zarejestrowany: 29-04-2009
Posty: 130
Punktów :   

Powiedz coś o sobie ;)

Siema all.
Jak wszyscy wiedza lubię ketchup choc wolę keczup. A tak serio serio mam na imię Bogdan lat 19 moim największym wyzwaniem jest napisac mature z wosu w przyszłości chce być królem sedesu i umrzeć z wycięczenia przed kompem grając w Age of Conan no i klikam do was z Chorzowa Swoją droga brzmi to troche jak na spotkaniu AA więc teraz wasza kolej napisać takimi duzymi literami CZEŚĆ BOGDAN i przedstawić się reszcie zainteresowanym

Offline

 

#2 29-04-2009 20:40:54

Serene

Administrator

Zarejestrowany: 23-04-2009
Posty: 73
Punktów :   

Re: Powiedz coś o sobie ;)

Mam na imię Ania. Urodzilam sie 1989r. Mam wspaniałego ukochanego (Satar) i ostatnio polubiłam gotowanie. Satwiam pierwsze kroki na drodze do wspaniałej kucharki. Mam kota, który nie chce zostawać sam, po podwórku biegaja takze 2 psy. Lubię dobre jedzienie, śmieszne komedie, straszne horrory, które boję się oglądac sama, siedzenie przed komputerem i BBC Lifestile, na której lecą kulinarne  programy  i nie tylko.

Ps. ja jestem Ania i lubię jajka. ;p

Offline

 

#3 29-04-2009 20:56:29

Amelia

Użytkownik

Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 24-04-2009
Posty: 12
Punktów :   

Re: Powiedz coś o sobie ;)

Witam.Na wstepie wyjasnie pochodzenie mojego nicku..otoz Amelia to moja 14-miesieczna coreczka na ktorej punkcie mam fiola ;] mam na imie Piotr i mam 30 lat (niestety ;p ) dawniej zapalony gracz w counter-strike ,gry ktora oczarowala mnie na dlugie lata...zostalo mi fure swietnych wspomnien i znajomych z ktorymi spotykam sie do dzis ,jesli ktos z Was grywal to moze gral na serwerze Impuls-Camp gdzie gralem pod nickiem Magik mam nadzieje ze ze spotkania z Wami wyniose rownie mile wspomnienia ;]

Offline

 

#4 30-04-2009 14:40:18

Satar

Użytkownik

Zarejestrowany: 23-04-2009
Posty: 14
Punktów :   

Re: Powiedz coś o sobie ;)

To i ja cos naskrobie o sobie , mariusz , lat 31, dzielacy czas i miejsce zamieszkania z Serene, wczesniej pare lat gralem w Lineage 2 , hmm oprócz grania czasem cos obejrze , ostatnio Top Gear-a ogladam  pasjami . Hmm narazie tyle , ciężko sie tak otwozyc za pierwszym razem .

Offline

 

#5 30-04-2009 18:25:40

Sikorasi

Nowy użytkownik

1678736
Zarejestrowany: 29-04-2009
Posty: 3
Punktów :   

Re: Powiedz coś o sobie ;)

Witam, Jestem Paweł, mam 24lat .... w grze nik : Roxa .... coś o mnie hmmmm uwielbiam kulturystyke i sporty siłowe jak i walki UFC. Aktualnie uprawiam trójbój siłowy ; lubię piersi drobiowe ( kobiece bardziej  ).

Moje marzenie ?! - spełniło się już


Jestem nerwus i  mnie nie wkurzać proszę !!!!

Offline

 

#6 06-05-2009 08:20:07

styczen22

Użytkownik

Zarejestrowany: 25-04-2009
Posty: 13
Punktów :   

Re: Powiedz coś o sobie ;)

Jestem Alius ;], prawdziwe ime to Paweł - niektorzy nazywaja mnie Stycho. Mam 16 lat i interesuje sie inofrmatyka i tego typu rzeczami, bardzo lubie mmo i CSA, jednak z obowiazków nie mam czasu zbytnio na to, wiec grywam wieczorami i gry mam czas

Offline

 

#7 07-05-2009 09:52:29

salladyn

Użytkownik

Zarejestrowany: 28-04-2009
Posty: 89
Punktów :   

Re: Powiedz coś o sobie ;)

w grze storm w realu Andrzej mam 30 lat,wcześniej grałem głownie w single następnie satar wciągnął mnie w świat lineage2 (i tam już zostałem) interesuje sie wszystkim ogólnie,fantasy,sci-fi,,horrory-tematyka moich ulubionych filmów i książek,mam 3 letniego synka który często nie daje mi grac...a to z powodu ze sam chce grac


Dark Templar Aquilonian  STORM

Offline

 

#8 09-05-2009 23:40:56

Kayot

Użytkownik

4731700
Call me!
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 09-05-2009
Posty: 36
Punktów :   

Re: Powiedz coś o sobie ;)

A ja jestem Kajtek i prosze wyskakiwac z majtek...^^ Ja mam 16 latek i czuje się jak młody BÓG.;] razem z chlopakiem(nick^^jakby ktos nie wiedzial w gildii naszej jest;]) mieszkamy w Kołobrzegu i zapraszamy na wakacje nad morze...;] Bardzo dobrze plywam , mozna powiedziec ze wyczynowo. Strzelam z wiatrówy i biegam maratony...;] jednym słowem człowiek orkiestra...;]

Pozdrawiam i do zobaczyska na expie...;]

Offline

 

#9 03-06-2009 16:41:38

jaser

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 28-05-2009
Posty: 1
Punktów :   

Re: Powiedz coś o sobie ;)

Witam jestem tu nowy:) mój nick z gry to Jaser a mam na imię Piotrek mam 23 lata interesuję się sportami walki,informatyką obecnie jestem studentem 2 roku informatyki mieszkam w Krakowie pozdrawiam wszystkich z Bractwa, chciałem napisać wcześniej na czacie ale mam go narazie zablokowanego
pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy:D

Offline

 
Razem zbudujmy naszą Twierdzę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.europe.pun.pl www.pokebattlearena.pun.pl www.megakino.pun.pl www.wszystko-o-bakugan.pun.pl www.skateboarding-forum.pun.pl